Küpsised ja privaatsus
Kasutame küpsiseid, et sait töötaks ja et saaksime aru, kuidas sa seda kasutad. Olulised küpsised on alati sees; analüütika- ja turundusküpsised lülituvad sisse ainult sinu loal. Loe küpsistest lähemalt
Rihmapinguti – parem
30,00 €
Starter
40,00 €
Solenoidklapp 72190338
10,00 €
Solenoidklapp
20,00 €
Turbo 49173065
70,00 €
Mootoripadi – parem
Mootoripadi – vasak
Mootoripadi
Mootoripadi – eesmine vasak
Mootori kinnituskronstein
15,00 €
Õlifiltri hoidik/jahuti
Muu mootoriosa
Mootoripadi 9227880
Õlifiltri hoidik/jahuti 8972220954
Mootoripadi 9227881FP
Õlivann
35,00 €
Nukkvõll
150,00 €
Mootori kate (kaunistus) 330188061
Jaotusrihma kaitse (kate) 8973274300
8,00 €
Jaotusrihma kaitse (kate) 897327429
Õlifiltri hoidik/jahuti 74078
Õlipump
25,00 €
Õli imutoru (karteris)
Solenoidklapp 72190339
Turbo
95,00 €
Mootoripadi 9227881
Jaotusketi liugur (mootori) 1818197
12,00 €
Solenoidklapp 90530039
17,00 €
Õlifiltri kate
7,00 €
Rihmapinguti 950502
Vaakumpump 8824
Rihmapinguti 897184929
Solenoidklapp 897218
Solenoidklapp 897219
Mootoripadi 13109200
Vaakumpump
Vaakumpump 73501167
6,00 €
Turbo 897185241
Väntvõlli pöörete andur 73502752
Nukkvõlli pöörete andur 46798365
Õlitäiteava kork 6790862430
Generaator
Generaator BA13256930
45,00 €
Rihmapinguti 888704181
Rihmapinguti 55562245
Starter 55564491
Starter RE115K4
Väntvõlli rihmaratas
Väntvõlli rihmaratas C730
Jahutustoru(d)/-voolik(ud) 360578926
Jahutustoru(d)/-voolik(ud)
Turbo 54351014809
50,00 €
Mootor Y17DTL
130,00 €
Mootoripadi 13117089
Mootori kinnituskronstein 55194807
Õlifiltri hoidik/jahuti 55193743
Õlifiltri hoidik/jahuti 1040131
Väntvõlli asendi andur
Väntvõlli asendi andur J5T23381
Väntvõlli asendi andur 753502725
Väntvõlli asendi andur 55201874
Väntvõlli asendi andur 73502752
Nukkvõlli asendi andur 55216241
Nukkvõlli asendi andur 55201874
Väntvõlli rihmaratas 55200498